ULUSAL DESTEK SERVİSİ tarafından “MY LITTLE TOOLKIT” ve “VOCATIONARY” isimli eTwinning projelerimiz KALİTE ETİKETİ (QUALITY LABEL) ile ödüllendirilmiştir. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ULUSAL DESTEK SERVİSİ tarafından “MY LITTLE TOOLKIT” ve “VOCATIONARY” isimli eTwinning projelerimiz KALİTE ETİKETİ (QUALITY LABEL) ile ödüllendirilmiştir.

  • Ana Sayfa
  • / ULUSAL DESTEK SERVİSİ tarafından “MY LITTLE TOOLKIT” ve “VOCATIONARY” isimli eTwinning projelerimiz KALİTE ETİKETİ (QUALITY LABEL) ile ödüllendirilmiştir.
1 Eylül 2021

eTwinning; 2005 yılında Avrupa Komisyonunun öğrenme Programının ana hareketi olarak başlatılmış ve 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programı olan Erasmus+’a, sıkı bir şekilde entegre edilmiştir. eTwinning Proje Platformuna 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında “MY LITTLE TOOLKIT” ve “VOCATIONARY” isimli projelerimizle ile katıldık. Okulumuzda ilk defa, kuruculuğunu İngilizce Zümre Başkanı Duygu BARAN’ın üstlenerek İngilizce öğretmeni Tuğçe ERYILMAZ ile birlikte yürüttükleri bu iki proje de ULUSAL DESTEK SERVİSİ eTwinning Platformu tarafından KALİTE ETİKETİ (QUALITY LABEL) ile ödüllendirilmiştir. VOCATIONARY projemizde 12, MY LITTLE TOOLKIT projemizde 10 öğrenci ile çalışmalarımızı 9, 10 ve 11.sınıflar düzeyinde tamamladık. Projelerimizde emeği geçen tüm öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

KALİTE ETİKETLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ…