Sayın velimiz, öğrencilerimizin sınıfta kullandığı Cambridge University Press basılı materyallerinin CLMS platformu ile çevrimiçi ödevlerini her hafta düzenli olarak tamamlamaları amaçlanmaktadır. Derslerde kullanılan Cambridge University Press materyallerinin, dijital-çevrimiçi içerikleri öğrencilerimize evde zengin bir öğrenme fırsatı sunar ve dilin daha etkili kullanılması için müthiş fırsatlar yaratmaktadır. Bu sistem için kullanıcı isimleri ve şifreler öğrencilere iletilmiştir. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Sayın velimiz, öğrencilerimizin sınıfta kullandığı Cambridge University Press basılı materyallerinin CLMS platformu ile çevrimiçi ödevlerini her hafta düzenli olarak tamamlamaları amaçlanmaktadır. Derslerde kullanılan Cambridge University Press materyallerinin, dijital-çevrimiçi içerikleri öğrencilerimize evde zengin bir öğrenme fırsatı sunar ve dilin daha etkili kullanılması için müthiş fırsatlar yaratmaktadır. Bu sistem için kullanıcı isimleri ve şifreler öğrencilere iletilmiştir.

  • Ana Sayfa
  • / Sayın velimiz, öğrencilerimizin sınıfta kullandığı Cambridge University Press basılı materyallerinin CLMS platformu ile çevrimiçi ödevlerini her hafta düzenli olarak tamamlamaları amaçlanmaktadır. Derslerde kullanılan Cambridge University Press materyallerinin, dijital-çevrimiçi içerikleri öğrencilerimize evde zengin bir öğrenme fırsatı sunar ve dilin daha etkili kullanılması için müthiş fırsatlar yaratmaktadır. Bu sistem için kullanıcı isimleri ve şifreler öğrencilere iletilmiştir.
4 Şubat 2021