Okulumuzun partner olarak yer aldığı “Future Ready ed Right Skills to Right Job” Erasmus+ projesi Kick Off toplantısı için Ankara’ya gelen yabancı ortaklarımızı okulumuzda misafir ettik. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Okulumuzun partner olarak yer aldığı “Future Ready ed Right Skills to Right Job” Erasmus+ projesi Kick Off toplantısı için Ankara’ya gelen yabancı ortaklarımızı okulumuzda misafir ettik.

  • Ana Sayfa
  • / Okulumuzun partner olarak yer aldığı “Future Ready ed Right Skills to Right Job” Erasmus+ projesi Kick Off toplantısı için Ankara’ya gelen yabancı ortaklarımızı okulumuzda misafir ettik.
18 Şubat 2019

Okulumuzun partner olarak yer aldığı “Future Ready ed Right Skills to Right Job” Erasmus+ projesi Kick Off toplantısı için Ankara’ya gelen yabancı ortaklarımızı okulumuzda misafir ettik. İngiltere, Fransa, İspanya, Finlandiya, Letonya, Estonya, Polonya’dan gelen proje ortaklarımız ile E4.0 ve Mesleki Eğitimde müfredat geliştirme konularında 2 gün boyunca çalışmalar yaptik. Yaklaşık 3 yıl sürecek projemiz kapsamında toplantıya katılan tüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.