Okulumuz MUN (Model United Nations) Kulübü tarafından 20-21 Şubat 2021 tarihlerinde “The Voice of a Nation” MUNATK’21 Online MUN Etkinliği düzenlenmiştir. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Okulumuz MUN (Model United Nations) Kulübü tarafından 20-21 Şubat 2021 tarihlerinde “The Voice of a Nation” MUNATK’21 Online MUN Etkinliği düzenlenmiştir.

  • Ana Sayfa
  • / Okulumuz MUN (Model United Nations) Kulübü tarafından 20-21 Şubat 2021 tarihlerinde “The Voice of a Nation” MUNATK’21 Online MUN Etkinliği düzenlenmiştir.
22 Şubat 2021

Etkinlikler Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-16.40 saatleri arasında yapılmıştır. Katılımcılarımızın her birinin büyük bir özveriyle çalıştığı, bizleri gururlandırdığı, herkesin çok eğlendiği ve öte yandan da bilgilendirici bir etkinlik olmuştur. Etkinliğimizde WHO – World Health Organization (Dünya Sağlık Örgütü) ve UNHCR – United Nations High Commissioner for Refugees (Birleşmiş Milletler Mülteci Örgütü) komitelerinde süregelen Covid-19 pandemi konusu ele alınmıştır. Katılımcılarımızın her biri farklı ülkelerin delegeleri olarak hazırladıkları materyallerle sorunları ele almış ve tartışmalarıyla bu sorunlara çözümler üretmeye çalışmışlardır. Etkinlik aralarında öğrencilerimizin birbirleriyle tanışabileceği, birlikte vakit geçirip eğlenebileceği online oyunlar kulübümüzün tecrübeli öğrencileri tarafından hazırlanmıştır. Kulüp Danışman Öğretmenleri Tuğçe ERYILMAZ ve Vefa Çiğdem AŞÇI olarak emeği geçen tüm öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.