Öğrencilerimize ve velilerimize; Ara tatilde muayene olması gereken tüm öğrencilerimiz için muayene izlem formu ekte paylaşılmıştır. İstenilen bilgiler okul ile ilgili olamayıp Aile Hekiminin dolduracağı bilgileri içermektedir. Aile Hekimleri tarafından verilmesi gereken bu form aynı resmi yazı ile okullara da ulaştığı için söz konusu öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması adına sizlerle paylaşılmıştır. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Öğrencilerimize ve velilerimize; Ara tatilde muayene olması gereken tüm öğrencilerimiz için muayene izlem formu ekte paylaşılmıştır. İstenilen bilgiler okul ile ilgili olamayıp Aile Hekiminin dolduracağı bilgileri içermektedir. Aile Hekimleri tarafından verilmesi gereken bu form aynı resmi yazı ile okullara da ulaştığı için söz konusu öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması adına sizlerle paylaşılmıştır.

  • Ana Sayfa
  • / Öğrencilerimize ve velilerimize; Ara tatilde muayene olması gereken tüm öğrencilerimiz için muayene izlem formu ekte paylaşılmıştır. İstenilen bilgiler okul ile ilgili olamayıp Aile Hekiminin dolduracağı bilgileri içermektedir. Aile Hekimleri tarafından verilmesi gereken bu form aynı resmi yazı ile okullara da ulaştığı için söz konusu öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması adına sizlerle paylaşılmıştır.