NEDEN BİZ - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

NEDEN BİZ

  1. İyi bir üniversite hazırlık eğitimi

YGS ve LYS hazırlıkları kapsamında 11. sınıfın ikinci yarısında başlayarak Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih ve Coğrafya derslerinden oluşan hafta içi ve cumartesi günleri toplam 18 saatlik ilave akademik eğitim uyguluyoruz.

  1. İyi bir mesleki beceri eğitimi

Günümüz teknolojisi ile donatılmış, öğrencilerin tamamının çalışma yapabileceği yeterlilikte atölye ve laboratuvarlarda alanlarında uzman teknik öğretmenler tarafından sanayi ortamında uygulamalı mesleki beceri kazandırıyoruz.

  1. İyi bir yabancı dil eğitimi

Akademik ve mesleki alanda yabancı dil yeterliliğinin yanı sıra öğrencilerimize dünyanın herhangi bir yerinde dil problemi yaşamadan çalışabilecekleri bir yabancı dil eğitimi sunuyoruz.

  1. Geliştirilmiş kişilik eğitimi

“Her çocuk özeldir” ilkesi gereği öğrencilerimizin psiko-sosyal, bilişsel gelişim sürecini destekleyerek, kendini tanıyan, öz güveni yüksek, ilgi ve yeteneklerinin farkında bireyler olarak yetişmeleri için çalışıyoruz.

  1. Sosyal, kültürel ve fiziksel gelişim

Bireysel gelişim ve eğitimin bir bütün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle öğrencilerimize verdiğimiz akademik, bilişsel ve sportif desteği sosyal ve kültürel alanlara da taşıyoruz.

  1. Her Öğrenciye Tam Burs

Bilimsel, uygulamalı, çağdaş eğitim sistemi ve uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerimizin tamamına %100 eğitim bursu vererek ücretsiz özel eğitim imkanı sağlıyoruz.