MY LITTLE TOOLKIT isimli projemizin Ocak ayı etkinliğinde okullarımızda ki en popüler bölümleri belirledik. ÖZEL ASO MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ olarak 111 öğrencimizin katıldığı ankette en popüler bölümümüz MAKİNE TEKNOLOJİLERİ ALANI seçilmiştir. Projemiz kapsamında partner okullarımız ile gerçekleştirdiğimiz “Teknik Liseler Popüler Bölümler Tanıtımı” webinarımızda Makina Teknolojileri Alan Öğretmeni MURAT YAZILIDAĞ sunumu ile okulumuzu temsil etmiştir.Kendisine teşekkür ederiz. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

MY LITTLE TOOLKIT isimli projemizin Ocak ayı etkinliğinde okullarımızda ki en popüler bölümleri belirledik. ÖZEL ASO MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ olarak 111 öğrencimizin katıldığı ankette en popüler bölümümüz MAKİNE TEKNOLOJİLERİ ALANI seçilmiştir. Projemiz kapsamında partner okullarımız ile gerçekleştirdiğimiz “Teknik Liseler Popüler Bölümler Tanıtımı” webinarımızda Makina Teknolojileri Alan Öğretmeni MURAT YAZILIDAĞ sunumu ile okulumuzu temsil etmiştir.Kendisine teşekkür ederiz.

  • Ana Sayfa
  • / MY LITTLE TOOLKIT isimli projemizin Ocak ayı etkinliğinde okullarımızda ki en popüler bölümleri belirledik. ÖZEL ASO MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ olarak 111 öğrencimizin katıldığı ankette en popüler bölümümüz MAKİNE TEKNOLOJİLERİ ALANI seçilmiştir. Projemiz kapsamında partner okullarımız ile gerçekleştirdiğimiz “Teknik Liseler Popüler Bölümler Tanıtımı” webinarımızda Makina Teknolojileri Alan Öğretmeni MURAT YAZILIDAĞ sunumu ile okulumuzu temsil etmiştir.Kendisine teşekkür ederiz.
22 Ocak 2021