COVID-19 Tebdirleri - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

COVID-19 Tebdirleri

ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

5.GELENEKSEL MATEMATİK YARIŞMASI

COVID-19 TEDBİRLERİ:

 

 1. Tüm katılımcılara paketlenmiş halde kalem – kalemtıraş – silgi – kolonyalı mendil setinin verilecektir.
 2. Ergonomi koşullarına uygun olarak havalandırılıpve aydınlatması sorunsuz çalışan geniş ve ferah sınıflarımızda ve atölye/laboratuvarlarımızda 10 (on) öğrenci ve 1 (bir) gözetmen bulundurularak yarışma gerçekleştirilecektir.
 3. 5. Geleneksel Matematik Yarışmasından 1 (bir) gün önce (21 Mayıs 2021 Cuma günü) tüm okulun detaylı temizliğinin yapılıp ve özel dezenfektan aracı ile dezenfekte edilecektir.
 4. Yarışma günü tüm katılımcıların ve görevlilerin ateşlerinin ölçülerek, HES kodları okutularak okul binasına alınması sağlanacaktır.
 5. Yarışma günü okul binasına sadece yarışmacıların ve görevlilerin alınması, diğer bireylerin okul dışındaki açık alanlarda bulundurulması sağlanacaktır.
 6. Okul binası girişinde (halihazırda bulunan) dezenfektan havuzlu paspaslar bulundurulacaktır.
 7. İhtiyaç duyulması halinde okul güvenlik/danışma birimimizden yedek maske imkanını sağlanacaktır.
 8. Tuvalet girişlerinde/çıkışlarında, merdiven başlarında, koridorlar üzerinde (halihazırda bulunan) 50 (elli) adet el dezenfekte noktası bulundurulacaktır.
 9. Yarışmada görevli gözetmenler yarışma kitapçıkları ve optik formların dağıtımını hiçbir temas olmadan eldiven vasıtası ile gerçekleştireceklerdir.
 10. Yarışma öncesinde okul binasındaki yarışma sınıflarının kat bilgilerinin okul web sitesi üzerinden paylaşılıp ve okul içerisine gerekli yönlendirme levhaları asılacaktır.
 11. Yarışma öncesinde her bir sınıfa ait oturma düzenleri okul web sitesi üzerinden paylaşılacaktır.
 12. Her katta en az 2 (iki) adet bulunan okul tuvalet ve lavabolarının yarışma öncesinde dezenfeksiyonunun sağlanıp ve sürekli kullanıma hazır hale getirilecektir.

 

 

Refik SARGIN

Okul Müdürü

08/03/2021