ASO TEKNİK KOLEJİ ÖĞRETMEN AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR. Ayrıntılar için tıklayın… - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ASO TEKNİK KOLEJİ ÖĞRETMEN AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR. Ayrıntılar için tıklayın…

  • Ana Sayfa
  • / ASO TEKNİK KOLEJİ ÖĞRETMEN AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR. Ayrıntılar için tıklayın…
26 Ocak 2021

“Mektep genç dimağlara insanlığa hürmeti, millet ve memlekete muhabbeti, şerefi ve istikbali öğretir.” Mustafa Kemal ATATÜRK
Okula hayatiyet kazandıran öğretmenlerdir. Bir ülkenin insan gücü düzeyi, o insanları yetiştiren öğretmenlerin eğitimi ile büyük bir ilişki göstermektedir. Bu bilinçten hareketle sınıfta, okulda ve daha geniş toplulukta görevlerini etkili bir şekilde yerine getirebilmeleri için ihtiyaç duydukları bilgi, tutum, davranış ve becerilerle donatarak öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerini sürdürmek istiyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde yorulduk, ancak sevgili öğrencilerimize daha kaliteli eğitim-öğretim verebilmek için yarıyıl tatilini fırsat bilip kendimizi tazelemek çabasıyla Öğretmen Akademimizin eğitimleri devam ediyor.
Akademi takvimimiz şöyle:
1. Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çelebi ULUYOL – “Dijital İçerik Geliştirme”
01.02.2021 Pazartesi günü 14.00-15.45.
2. Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan KAN – “Eğitimde Ölçme Ve Değerlendirme” 02.02.2021 Salı günü 14.00-15.45.
3. Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih ŞAHİN – “Etkin Sınıf Yönetimi: Uygulamalar Ve Öneriler” 03.02.2021 Çarşamba günü 14.00-15.45.
Yunus Emre’ nin dediği gibi; “Her dem taze doğarız, bizden kim usanası”.
Her kanaat dönemi eğitim-öğretime yeniden başlamak, yepyeni heyecanları, güzellikleri öğrencilerimizle birlikte yaşamak için tazelenmek…