ASO Teknik Koleji Karne Heyecanı - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ASO Teknik Koleji Karne Heyecanı

  • Ana Sayfa
  • / ASO Teknik Koleji Karne Heyecanı
21 Ocak 2022

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler,
2021-2022 Eğitim öğretim yılının 1. Kanaat dönemini bugün çok şükür sıkıntısız bir şekilde tamamlıyoruz.
Başta siz sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere, bütün ASO Teknik Koleji ailesine karne tatilinin hayırlı olmasını diyorum.
Bu dönemin başarılı, mutlu ve huzurlu bitirilmesinde emeği geçen öğretmen, öğrenci. destek hizmetleri personelimiz ile velilerimize teşekkür ediyorum.
Sevgili Öğrenciler! Sizler geleceğimizin teminatısınız. Yaşanılabilir yarınlar sizin başarılarınıza bağlı olacaktır.
Hep birlikte, sizlere emanet edilecek bu cennet vatanı, milli ve manevi değerleriyle birlikte çok çalışarak bilim ve teknoloji ışığında Atatürk’ün de ifade ettiği gibi muasır medeniyet seviyesinin de üstüne çıkaracak, tüm dünya insanlarının barış ve adalet beklentisini gerçekleştirmek için çözüm arayacaksınız.
Karneler sizleri motive eden sembolik araçlardır. Zira sizlerin yeteneklerini rakamla, notlarla sınırlandıramayız.
Siz gençler bu ülkenin gözbebeğisiniz. Hayatlarınızı belirleyecek en önemli etken yüreklerinizdeki ve zihinlerindeki birikimdir.
Çünkü her biriniz keşfedilmeyi bekleyen değerler hazinesiniz. Sizlerin yeteneklerini keşfedip gün yüzüne çıkarabilirsek ne mutlu bize.

Aldığınız karneler sadece birinci dönem çalışmalarınızın bir sonucudur.
172 öğrencimiz teşekkür, 245 öğrencimiz ise takdir belgesi aldılar. 72 öğrencimiz de örnek davranışları ile onur belgesi almaya layık görüldüler. Bu öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Temennimiz bütün öğrencilerimizin takdir almasıdır.
Notlarınız yüksek diye rehavete girmeyin! Çok düşük diye de üzülmeyin. Azimli, planlı ve programlı çalışıp daha iyisini başarmak için uğraşın.
Şunu da asla unutmayınız ki; başarısız derslerin telafisi mümkündür ve hiçbir başarı tesadüfi değildir.
Sağlıklı ve mutlu olursanız hedeflerinize ulaşır, başarılı olursunuz. Bizler sizlere inanıyoruz, lütfen sizler de başaracağınıza inanın.
Kendi mutluluğunuz ve sizlerin geleceği adına her türlü fedakârlıktan kaçınmayan anne, baba ve öğretmenlerinizin mutluluğu için, yarıyıl tatilini, dinlenme, beslenme, uyku, kitap okuma ve spor yapma alışkanlıklarını bozmadan iyi değerlendirerek, ikinci döneme daha da iyi başlangıç yapmanızı temenni ediyorum.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ASO Teknik Koleji ailesi olarak hepinize, ailelerinizle mutlu ve huzurlu bir tatil temenni ediyorum.
Cemil ALPER
Okul Müdürü