ASO TEKNİK KOLEJİ AİLESİ olarak Ankara Bölge Yarışmasında göğsümüzü kabartan ekiplerimize tek tek teşekkür ediyoruz. Sonuçlar açıklandığındaki mutluluğumuz geleceğe olan inancımızla her defasında perçinlenerek güçleniyor. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ASO TEKNİK KOLEJİ AİLESİ olarak Ankara Bölge Yarışmasında göğsümüzü kabartan ekiplerimize tek tek teşekkür ediyoruz. Sonuçlar açıklandığındaki mutluluğumuz geleceğe olan inancımızla her defasında perçinlenerek güçleniyor.

  • Ana Sayfa
  • / ASO TEKNİK KOLEJİ AİLESİ olarak Ankara Bölge Yarışmasında göğsümüzü kabartan ekiplerimize tek tek teşekkür ediyoruz. Sonuçlar açıklandığındaki mutluluğumuz geleceğe olan inancımızla her defasında perçinlenerek güçleniyor.
31 Mart 2021

Okulumuz ASO TEKNİK KOLEJİ zirveye emin adımlarla ilerliyor.

ASO TEKNİK KOLEJİ AİLESİ olarak Ankara Bölge yarışmasında göğsümüzü kabartan ekiplerimize tek tek teşekkür ediyoruz. Sonuçlar açıklandığındaki mutluluğumuz geleceğe olan inancımızla her defasında perçinlenerek güçleniyor.

Proje süreçlerinde yer alan tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, bizlere desteğini hiç bir zaman eksik etmeyen Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyoruz.

ASO TEKNİK KOLEJİ
“Asıl Olan Eğitim”