”TÜBİTAK – BİDEB 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projesi Yarışması”nda Ankara Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazanan projelerimiz için okul müdürümüz Refik SARGIN öğrencileri ve danışman öğretmenlerimizi tebrik etti. Emek veren ve fedakarlık gösteren ve yoğun çalışmalar ile katılım sağlayan öğrenci- öğretmen ile tüm destek veren yöneticilerimizi ASO Teknik Koleji ailesi olarak kutlarız. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

”TÜBİTAK – BİDEB 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projesi Yarışması”nda Ankara Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazanan projelerimiz için okul müdürümüz Refik SARGIN öğrencileri ve danışman öğretmenlerimizi tebrik etti. Emek veren ve fedakarlık gösteren ve yoğun çalışmalar ile katılım sağlayan öğrenci- öğretmen ile tüm destek veren yöneticilerimizi ASO Teknik Koleji ailesi olarak kutlarız.

  • Ana Sayfa
  • / ”TÜBİTAK – BİDEB 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projesi Yarışması”nda Ankara Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazanan projelerimiz için okul müdürümüz Refik SARGIN öğrencileri ve danışman öğretmenlerimizi tebrik etti. Emek veren ve fedakarlık gösteren ve yoğun çalışmalar ile katılım sağlayan öğrenci- öğretmen ile tüm destek veren yöneticilerimizi ASO Teknik Koleji ailesi olarak kutlarız.
1 Mart 2020

51. Lise Öğrencileri TÜBİTAK Araştırma Projeleri Yarışması ön değerlendirme sonuçları açıklandı ve bu yıl ciddi bir katılım gösterdiğimiz ”TÜBİTAK – BİDEB 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projesi Yarışması”nda Ankara Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazanan projelerimiz için okul müdürümüz Refik SARGIN öğrencileri ve danışman öğretmenlerimizi tebrik etti. Emek veren ve fedakarlık gösteren ve yoğun çalışmalar ile katılım sağlayan öğrenci- öğretmen ile tüm destek veren yöneticilerimizi ASO Teknik Koleji ailesi olarak kutlarız.