ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YÜZYÜZE MESLEKİ EĞİTİM DÖNEMİ SERVİS BİLGİLERİ - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YÜZYÜZE MESLEKİ EĞİTİM DÖNEMİ SERVİS BİLGİLERİ

 • Ana Sayfa
 • / ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YÜZYÜZE MESLEKİ EĞİTİM DÖNEMİ SERVİS BİLGİLERİ
12 Ekim 2020

ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YÜZYÜZE MESLEKİ EĞİTİM DÖNEMİ SERVİS BİLGİLERİ için tıklayın..

Sayın veliler ve sevgili öğrenciler,

Yüz yüze mesleki eğitim döneminde okul yönetimi tarafından öğrencilerimizin toplu taşımayı kullanmalarını en aza indirebilmek için servislerin normal eğitim öğretimden bağımsız olarak düzenleneceğinin ve ücretlerinin okul yönetimi tarafından karşılanacağının duyurusunu sizlere yapmıştık.

Öğrencilerimizin ders günlerinde sabah ve akşamları kullanabilecekleri servislerin güzergahlarını adreslerinize en yakın noktalardan geçirmeye gayret gösterdik. Haberimizin ekinde sunulan EXCEL formatındaki dosyada aşağıdaki bilgiler bulunmaktadır.

 1. Servis hat numarası
 2. Servis hat adı
 3. Servis güzergahı
 4. Servis güzergahının görüntülenebileceği GoogleMaps linki
 5. Servis şoförü adı soyadı
 6. Servis şoförü iletişim bilgileri
 7. Servis aracı plakası

Öğrencinize en yakın olan servis güzergahını belirledikten sonra ilgili servis şoförü ile irtibata geçerek öğrencinizin sabah hangi noktadan servise bineceğinin teyidini yapmanızı sizlerden önemle rica ederiz. Servis şoförlerimizde öğrencilerimizin listesi bulunmamaktadır. O yüzden karşılıklı iletişimde bu hususa da dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Servis güzergahları direkt adreslere yani bina noktalarına göre değil adreslerinizin olabildiğince yakınından geçecek şekilde planlanmaktadır. Bu hususu bilgilerinize önemle sunarız.

Servis araçlarının önünde hat numarası, hat adı ve okulumuzun logosu bulunmaktadır. Sabah ve akşam servislere binişlerde bu yönlendirmelere dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız.

9 . sınıf velilerimiz öğrencilerinin servis saati/biniş yeri bilgilerinin teyidi için 13/10/2020 Salı günü saat 17:30’dan sonra,

 1. sınıf velilerimiz ise öğrencilerinin servis saati/biniş yeri bilgilerinin teyidi için 14/10/2020 Çarşamba günü 17:30’dan sonra,
 2. sınıf velilerimiz ise öğrencilerin servis saati/biniş yeri bilgilerinin teyidi için 12/10/2020 Salı günü (bugün) 17:30’dan sonra servis şoförleri ile irtibata geçebilirler.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YÜZYÜZE MESLEKİ EĞİTİM DÖNEMİ SERVİS BİLGİLERİ için tıklayın..