Okulumuz Öğretmenleri İlker DEMİR ve Fayat ÖZGÜL tarafından yapılan ‘’Yapay Zekâlı Akıllı Ayna’’ projesi okulumuzun giriş kısmında sergilenmektedir. Projenin amacı; yapay Zekâ Google asistan ile öğrencilerin İngilizce konuşarak İngilizce pratik yapmalarına yardımcı olmak ve öğrenci duyuruları, tarih-saat hava durumu sınav takvimi gibi bilgilere aynaya bakarken ulaşmaları hedeflenmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Okulumuz Öğretmenleri İlker DEMİR ve Fayat ÖZGÜL tarafından yapılan ‘’Yapay Zekâlı Akıllı Ayna’’ projesi okulumuzun giriş kısmında sergilenmektedir. Projenin amacı; yapay Zekâ Google asistan ile öğrencilerin İngilizce konuşarak İngilizce pratik yapmalarına yardımcı olmak ve öğrenci duyuruları, tarih-saat hava durumu sınav takvimi gibi bilgilere aynaya bakarken ulaşmaları hedeflenmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

  • Ana Sayfa
  • / Okulumuz Öğretmenleri İlker DEMİR ve Fayat ÖZGÜL tarafından yapılan ‘’Yapay Zekâlı Akıllı Ayna’’ projesi okulumuzun giriş kısmında sergilenmektedir. Projenin amacı; yapay Zekâ Google asistan ile öğrencilerin İngilizce konuşarak İngilizce pratik yapmalarına yardımcı olmak ve öğrenci duyuruları, tarih-saat hava durumu sınav takvimi gibi bilgilere aynaya bakarken ulaşmaları hedeflenmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
11 Eylül 2020