Milli Eğitim Bakanlığı Uluslararası Kuruluşlar Daire Başkanı Binnur UZUN Moderatörlüğünde düzenlenen “ UNESCO Kulupleri ve ASPNet Okulları Paneli” Türkiye’den 150 Okulun katılımı ile gerçekleşmiştir. Okulumuz UNESCO Kulübü Danışman Öğretmeni Duygu BARAN’ın da davet edildiği panelde; Milli Eğitim Bakanlığı Uzmanı Süheyla DEMİREL YAZICI ASPNet Ulusal Koordinatörü ve UNESCO Uzmanı Esra HATİPOĞLU AKSOYOĞLU Sunumları gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulunmuşlardır. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Milli Eğitim Bakanlığı Uluslararası Kuruluşlar Daire Başkanı Binnur UZUN Moderatörlüğünde düzenlenen “ UNESCO Kulupleri ve ASPNet Okulları Paneli” Türkiye’den 150 Okulun katılımı ile gerçekleşmiştir. Okulumuz UNESCO Kulübü Danışman Öğretmeni Duygu BARAN’ın da davet edildiği panelde; Milli Eğitim Bakanlığı Uzmanı Süheyla DEMİREL YAZICI ASPNet Ulusal Koordinatörü ve UNESCO Uzmanı Esra HATİPOĞLU AKSOYOĞLU Sunumları gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulunmuşlardır.

  • Ana Sayfa
  • / Milli Eğitim Bakanlığı Uluslararası Kuruluşlar Daire Başkanı Binnur UZUN Moderatörlüğünde düzenlenen “ UNESCO Kulupleri ve ASPNet Okulları Paneli” Türkiye’den 150 Okulun katılımı ile gerçekleşmiştir. Okulumuz UNESCO Kulübü Danışman Öğretmeni Duygu BARAN’ın da davet edildiği panelde; Milli Eğitim Bakanlığı Uzmanı Süheyla DEMİREL YAZICI ASPNet Ulusal Koordinatörü ve UNESCO Uzmanı Esra HATİPOĞLU AKSOYOĞLU Sunumları gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulunmuşlardır.
11 Aralık 2020