KURUCU TEMSİLCİMİZİN MESAJI - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

KURUCU TEMSİLCİMİZİN MESAJI

  • Ana Sayfa
  • / KURUCU TEMSİLCİMİZİN MESAJI

Ülkemiz, 21. yüzyılın başında büyük bir ivme yakalayarak her alanda dünyanın ilgisini çekmeyi başardı. Cumhuriyetimizin 100. yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmak için canla başla çalışıyoruz. Bu milli hedefin ancak eğitimle gerçekleşeceğine inandığımız için Ankara Sanayi Odası olarak elimizi bir kez daha taşın altına koyduk veson teknoloji ile donatılmış ASO Teknik Koleji’ni açtık. Okul-aile-öğrenci üçlüsüne dördüncü birayak olarak Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olan Ankara Sanayi Odası’nı dâhil ediyoruz.Geleceği şekillendirecek, Türkiye’nin sanayi kuruluşlarının insan kaynağını karşılayacak öğrencilerimiz için hedeflerimiz iyi bir mesleki ve akademik öğretim, iyi bir yabancı dil eğitimi ve geliştirilmiş kişiliktir.

Ülke sanayisine, bilimine, teknolojisineyön verecek çalışkan öğrencilere Ankara Sanayi Odası olarak %100 burslu eğitim imkânı sağlıyoruz.

Ayrıca yurt dışı staj imkânı sunuyor ve uluslararası mesleki sertifika EUROPASS veriyoruz.Biz büyük hedefleri olan bir kurum olarak, öğrencilerimizin eğitim hayatlarının her aşamasında yer alarak örnek ve erdemli bireyler yetiştirecek sistemler oluşturuyoruz.

Sizde Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olmak istiyorsanız, mesleki ve teknik eğitimde bir model olan okulumuz modern eğitim imkanlarıyla, tecrübeli ve uzman kadrosuyla yeni eğitim-öğretim yılında sizleri bekliyor.

ASO TEKNİK KOLEJİ’nde okumak bir ayrıcalıktır.

M. Nurettin ÖZDEBİR

Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
ASO Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı