Okulumuz FIRST ROBOTICS COMPETITION TAKIMI 8310 ASOTECHO üyeleri Organize Sanayi Bölgesinde çevre temizliği gerçekleştirdi. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

Okulumuz FIRST ROBOTICS COMPETITION TAKIMI 8310 ASOTECHO üyeleri Organize Sanayi Bölgesinde çevre temizliği gerçekleştirdi.

  • Ana Sayfa
  • / Okulumuz FIRST ROBOTICS COMPETITION TAKIMI 8310 ASOTECHO üyeleri Organize Sanayi Bölgesinde çevre temizliği gerçekleştirdi.
22 Şubat 2020

Dünyamızı daha yeşil ve temiz bir yer yapmak için gerçekleştirdikleri çalışmalarla bizlere yol gösteren ECO FIRST TÜRKİYE öncülüğünde düzenlenen tüm FRC takımlarının çevre temizliği etkinliğine okulumuz FIRST ROBOTICS COMPETITION TAKIMI 8310 ASOTECHO üyeleri katılım sağladı. ASOTECHO üyelerinin de daveti üzerine okulumuz öğrencileri de bu etkinliğe destek verdi ve hep beraber Organize Sanayi Bölgesinde çevre temizliği gerçekleştirdik. Bu etkinlik sonucunda takımımız adına TEMA vakfı tarafından bir fidan diktirilecek, en çok atık toplayan takım adına da Avustralya’dan bir koala evlat edinilecektir. Etkinliğe katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.