ASO TEKNİK KOLEJİ ve HİDROMEK A.Ş. PANDEMİ DÖNEMİNDE GELECEĞİN BİLİM İNSANLARININ YANINDA. Ayrıntılar için tıklayın.. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

ASO TEKNİK KOLEJİ ve HİDROMEK A.Ş. PANDEMİ DÖNEMİNDE GELECEĞİN BİLİM İNSANLARININ YANINDA. Ayrıntılar için tıklayın..

  • Ana Sayfa
  • / ASO TEKNİK KOLEJİ ve HİDROMEK A.Ş. PANDEMİ DÖNEMİNDE GELECEĞİN BİLİM İNSANLARININ YANINDA. Ayrıntılar için tıklayın..
22 Ocak 2021

Okulumuzun kuruluşundan bugüne kadar desteğini hiç esirgemeyen Türk Sanayisinin Lider Firmalarından HİDROMEK A.Ş. ile Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için online bir Kariyer Günleri etkinliği gerçekleştirdik. Etkinliğimizin konusu HİDROMEK A.Ş. tarafından üretilen ELEKTRİKLİ EKSKAVATÖR’ün tüm sistemlerinin öğrencilerimize yani geleceğin bilim insanlarına aktarılmasıydı. Etkinliği düzenleyen başta okulumuz Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı öğretmenleri olmak üzere, etkinliğimizin sunumunu gerçekleştiren Derya DEMİR’e, Hayri AKGUŞ’a ve katılımcı olarak güzel soruları ile programımıza aktif olarak katılan öğrencilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Elektrik Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri ve Makine Teknolojileri alanlarımızda eğitim öğretim gören öğrencilerimiz için de online Kariyer Günleri Etkinliklerimiz düzenlenecektir.