34. KARİYER GÜNÜMÜZ DÜZENLENDİ - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

34. KARİYER GÜNÜMÜZ DÜZENLENDİ

  • Ana Sayfa
  • / 34. KARİYER GÜNÜMÜZ DÜZENLENDİ
7 Kasım 2016

Okulumuz öğrencilerine vizyon katmak amacıyla gerçekleştirdiği geleneksel “ Kariyer Günleri ” kapsamında Serdar Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Tütek’i misafir etti.

34. Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen konferansta Serdar Plastik firmasının çalışmaları hakkında bilgiler veren Tütek, ticaret hayatında edindiği bilgi ve tecrübeleri ASO Teknik Koleji öğretmen ve öğrencilerine aktardı.

Öğrencilere meslek seçimleri ve hayatta nasıl yol izleyebilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunan Tütek, konuşmasına şöyle devam etti:

“Ne iş yaparsanız yapın her zaman dürüst olun. Para kazandıktan sonra birinci önceliğiniz yatırım yapmak olmalıdır. Birlikte çalıştığınız ve alışveriş yaptığınız insanlarla her zaman sevgi ve saygı değerlerini koruyun. Sürekli olarak kendinizi geliştirin, risk alın. Yanlışlar daha iyi öğrenmenizi sağlayacaktır.”

Geleceğin meslekleri hakkındaki görüşlerini öğrencilerle paylaşan Tütek, öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri alanlarla ilgili açıklamalar yaptı. Teknolojinin hayatımıza getireceği yenilikleri dile getiren Tütek öğrencilerimize seçecekleri meslekte başarılı olabilmeleri için önemli tavsiyelerde bulundu.

serdar-tutek-kariyer-gunleri-resim-1 serdar-tutek-kariyer-gunleri-resim-2 img_9686 img_9699