19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde 19 MAYIS’TA GENÇLER STEAM SERGİSİNDE BULUŞUYOR sloganıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başkent İnovatif Okullar Projesinde sergilenen öğrencilerimizin projelerini görmek için tıklayın. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde 19 MAYIS’TA GENÇLER STEAM SERGİSİNDE BULUŞUYOR sloganıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başkent İnovatif Okullar Projesinde sergilenen öğrencilerimizin projelerini görmek için tıklayın.

  • Ana Sayfa
  • / 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde 19 MAYIS’TA GENÇLER STEAM SERGİSİNDE BULUŞUYOR sloganıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başkent İnovatif Okullar Projesinde sergilenen öğrencilerimizin projelerini görmek için tıklayın.
22 Mayıs 2020

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde 19 MAYIS’TA GENÇLER STEAM SERGİSİNDE BULUŞUYOR sloganıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başkent İnovatif Okullar Projesi sosyal medya hesabında STEAM ürünleri çevrimiçi olarak sergilenmektedir.

Bu sergide öğrencilerimizin yapmış oldukları projeler büyük ilgi görmüştür.Öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.