18 NİSAN 2020 tarihinde yapmayı planladığımız ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5. MATEMATİK YARIŞMASI ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sağlık koşullarının daha el verişli olduğu ve sağlıkla okullarımıza döndüğümüz günlerde sizlere yarışmanın yeni tarihinin duyurusu yapılacaktır. Yarışmaya kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizin kayıtları geçerli olup, yarışma başvurularımız halihazırda devam etmektedir. Sağlıkla kalın. - ASO Teknik Koleji
Telefon:  312 267 56 56

18 NİSAN 2020 tarihinde yapmayı planladığımız ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5. MATEMATİK YARIŞMASI ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sağlık koşullarının daha el verişli olduğu ve sağlıkla okullarımıza döndüğümüz günlerde sizlere yarışmanın yeni tarihinin duyurusu yapılacaktır. Yarışmaya kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizin kayıtları geçerli olup, yarışma başvurularımız halihazırda devam etmektedir. Sağlıkla kalın.

  • Ana Sayfa
  • / 18 NİSAN 2020 tarihinde yapmayı planladığımız ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5. MATEMATİK YARIŞMASI ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sağlık koşullarının daha el verişli olduğu ve sağlıkla okullarımıza döndüğümüz günlerde sizlere yarışmanın yeni tarihinin duyurusu yapılacaktır. Yarışmaya kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizin kayıtları geçerli olup, yarışma başvurularımız halihazırda devam etmektedir. Sağlıkla kalın.
31 Mart 2020